رزومه و داستان زندگی دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب

0 576

من دکتر مصطفی امیری هستم

متخصص خواب

من سال 1379 وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم و پس از پایان پزشکی عمومی ، بدون وقفه  در امتحان ورودی دوره تخصصی مغز و اعصاب در همان دانشگاه علوم پزشکی تهران  پذیرفته شدم.

با توجه به علاقه ام به مغز از همان ابتدا از انتخابم خوشحال و راضی بودم

ولی در حین آموزش تخصص متوجه شدم که تا بحال هیچ متخصص مغز و اعصابی در ایران برای رشته فوق تخصصی اش سراغ اختلالات خواب نرفته است

به دلیل علاقه م به خواب و همچنین ناشناخته بودن این حیطه  در ایران، بعد از اتمام دوره تخصصی مغز و اعصاب و کسب بورد تخصصی به اسپانیا رفتم تا آنجا دوره فوق تخصصی اختلالات خواب را بخوانم

بارسلونا اسپانیا

پس از پایان این دوره در اسپانیا ،مدت کوتاهی در ایران طبابت کردم و بعد برای مدتی تحقیقات و به دلایل شخصی به آمریکا رفتم و حدود دو سال در آنجا مشغول فعالیت بودم و نهایتا تصمیم گرفتم به ایران برگردم و کلینیک فوق تخصصی اختلالات خواب را با کیفیتی که در آمریکا و اسپانیا مشاهده کرده بودم در ایران راه اندازی کنم و این شد که به اینجا رسیدیم!

کلینیک خواب

چند سالی است که در ایران کلینیک خواب را به کمک همکاران و دوستان عزیزم راه اندازی کردیم و خوشحالیم که می توانیم به این مجموعه حرفه ای و با کیفیت افتخار کنیم. هر روز پذیرای بیماران زیادی از ایران و از کشورهای اطراف هستیم و خیلی خوشحالم که آوازه کار حرفه ای ما به کشورهای اطراف هم رسیده است و می توانیم خدمات کلینیک خواب را با کیفیت اروپا و آمریکا و با هزینه ای به مراتب کمتر، ارائه دهیم.

امیدوارم خوب و با کیفیت بخوابید.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x