خروپف و سکته قلبی

خروپف و بیماری های قلبی

کلینیک خواب جایروس-بهرست

 

آیا خروپف فقط یک صدای آزاردهنده است یا برای سلامتی نیز خطرناک است؟ در این ویدئو ارتباط بین خروپف و مشکلات قلبی را خواهیم دید.

 

« کلینیک خواب جایروس با مدیریت دکتر مصطفی امیری متخصص مغزواعصاب و فلوشیپ اختلالات خواب از اسپانیا ، دارای کادری متخصص برای انجام تست خواب یا پلی سومنوگرافی و تشخیص انواع اختلالات خواب و همچنین درمان انواع اختلالات خواب ازجمله آپنه‌ی خواب و خروپف . »

تحقیقات جدید نشان می‌دهند که خروپف نباید نادیده گرفته شود و درواقع ممکن است نشانه‌ی بیماری قلبی باشد ، و قاتل شماره‌ی یک در آمریکاست . پزشکان می‌گویند. خروپف به تنهایی می‌تواند. به عنوان علائم اولیه‌ی بیماری قلبی تشخیص داده شود و بعد از آن سایرعوامل خطر شناخته شده مانند : آپنه‌ی خواب ، چاقی ، سیگار کشیدن ، و بالا بودن کلسترول . ما می‌خواستیم. این حقیقت را روشن کنیم که ممکن است.

خروپف در حقیقت برای سلامتی مضر باشد . محققان در بیمارستان هنری فورد و دانشگاه نبراسکا ضخامت سرخرگ کاروتید ، که رگ خونی بزرگی در سر و گردن است. را اندازه گیری کردند .

آنها کسانی را یافتند که خروپف می‌کردند و بدون در نظر گرفتن عوامل خطر دیگربرای بیماری قلبی به طور قابل توجهی ضخامت عروق خونی شان زیاد بود . ضخیم شدن این عروق با افزایش خطر ابتلا به بیماری قلبی یا سکته‌ی مغزی مرتبط است . عوامل خطرساز شماره یک از عوامل خطرساز دیگر مستقل بودند و همچنین نسبت به عوامل خطرساز سنتی بیشتر احتمال دارد که منجر به ضخامت شوند . خروپف نشانه‌ی این است که بخشی از راه هوایی فرد مسدود شده است . کارشناسان می‌گویند ارتعاشات و فشاری که در راه هوایی رخ می‌دهد نیز می‌تواند.

بر رگ‌های خونی موجود در سر و گردن فشار وارد کند و در طول زمان آن رگ‌های خونی حیاتی را تنگ کند تا پمپاژ خون به داخل سر و مغز سخت و به قلب فشار غیر ضروری وارد شود . بنابراین خروپف برای همه‌ی شما خطرناک است که باید آن را به عنوان یک صدای بیدارباش درنظر بگیرید .

خروپف شوخی نیست . بلکه نشانه‌ی یک بیماری خطرناک است .

بنابراین درمان خروپف را جدی بگیرید .


 بهرست، بزرگترین گروه فوق تخصصی تشخیص و درمان اختلالات خواب در ایران


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد ارزیابی و ویزیت متخصص مغز و اعصاب و روانپزشکی ☎ 22616377_021

نوبت مستقیم انجام تست خواب (فقط برای نوبت تست) ☎ 09019287191

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627


اگر بی خوابی دارید، نیازی به مراجعه حضوری یا حتی نیازی به تماس تلفنی هم ندارید! با خرید دوره زیر که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، می توانید بی خوابی تان را برای همیشه و بدون دارو درمان کنید (کلیک کنید)

درمان کامل یی خوابی بدون دارو

درمان بی خوابی بدون دارو با 77 روش علمی و قطعی (برای شروع درمان، اینجا کلیک کنید)


 

3 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا