خروپف و سکته قلبی

0 174

خروپف و بیماری های قلبی

کلینیک خواب جایروس-بهرست

 

آیا خروپف فقط یک صدای آزاردهنده است یا برای سلامتی نیز خطرناک است؟ در این ویدئو ارتباط بین خروپف و مشکلات قلبی را خواهیم دید.

 

« کلینیک خواب جایروس با مدیریت دکتر مصطفی امیری متخصص مغزواعصاب و فلوشیپ اختلالات خواب از اسپانیا ، دارای کادری متخصص برای انجام تست خواب یا پلی سومنوگرافی و تشخیص انواع اختلالات خواب و همچنین درمان انواع اختلالات خواب ازجمله آپنه‌ی خواب و خروپف . »

تحقیقات جدید نشان می‌دهند که خروپف نباید نادیده گرفته شود و درواقع ممکن است نشانه‌ی بیماری قلبی باشد ، و قاتل شماره‌ی یک در آمریکاست . پزشکان می‌گویند. خروپف به تنهایی می‌تواند. به عنوان علائم اولیه‌ی بیماری قلبی تشخیص داده شود و بعد از آن سایرعوامل خطر شناخته شده مانند : آپنه‌ی خواب ، چاقی ، سیگار کشیدن ، و بالا بودن کلسترول . ما می‌خواستیم. این حقیقت را روشن کنیم که ممکن است.

خروپف در حقیقت برای سلامتی مضر باشد . محققان در بیمارستان هنری فورد و دانشگاه نبراسکا ضخامت سرخرگ کاروتید ، که رگ خونی بزرگی در سر و گردن است. را اندازه گیری کردند .

آنها کسانی را یافتند که خروپف می‌کردند و بدون در نظر گرفتن عوامل خطر دیگربرای بیماری قلبی به طور قابل توجهی ضخامت عروق خونی شان زیاد بود . ضخیم شدن این عروق با افزایش خطر ابتلا به بیماری قلبی یا سکته‌ی مغزی مرتبط است . عوامل خطرساز شماره یک از عوامل خطرساز دیگر مستقل بودند و همچنین نسبت به عوامل خطرساز سنتی بیشتر احتمال دارد که منجر به ضخامت شوند . خروپف نشانه‌ی این است که بخشی از راه هوایی فرد مسدود شده است . کارشناسان می‌گویند ارتعاشات و فشاری که در راه هوایی رخ می‌دهد نیز می‌تواند.

بر رگ‌های خونی موجود در سر و گردن فشار وارد کند و در طول زمان آن رگ‌های خونی حیاتی را تنگ کند تا پمپاژ خون به داخل سر و مغز سخت و به قلب فشار غیر ضروری وارد شود . بنابراین خروپف برای همه‌ی شما خطرناک است که باید آن را به عنوان یک صدای بیدارباش درنظر بگیرید .

خروپف شوخی نیست . بلکه نشانه‌ی یک بیماری خطرناک است .

بنابراین درمان خروپف را جدی بگیرید .

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x